0

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości! “Rząd będzie ignorować wszystkie protesty!”

Share

Krzysztof Jackowski z Człuchowa po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Niestety, nie ma dobrych wieści. “W tym roku nie będzie tak lekko”.

Krzysztof Jackowski cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Jasnowidz od pewnego czasu swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się w internautami swoimi wizjami.

Ostatnio w sieci pojawiła się najnowsza audycja Jackowskiego. Tym razem 57-latek odniósł się do polskiego rządu. Według jasnowidza czekają na nas zmiany.

Rząd mówi, że do końca tego miesiąca zacznie luzować. Pod tym względem tak się zastanawiam, zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego. Nagle zaczną się przyrosty. Rząd w najbliższym czasie zacznie się zachowywać w taki sposób, że zacznie wszystko ignorować, co jest protestem. Nawet te protesty, co się teraz zaczęły, będą przez rząd ignorowane. Rząd nie zrobi w tym żadnego radykalnego kroku. Będzie to bagatelizował. – powiedział.

Jasnowidz z Człuchowa już nie ma wątpliwości, że 2021 rok nie będzie należał do najłatwiejszych.

W tym roku nie będzie tak lekko i nawet jeśli obostrzenia ustąpią, bo na pewno rząd, jeżeli chodzi o restauracje, odpuści, żeby się nie kompromitować, powstaną takie restrykcje dla właścicieli restauracji, dyskotekę, że będziemy to czuć. – zdradził Jackowski.

Dziś noszenie maseczki wręcz nie podlega dyskusji. W tamtym roku podlegało i dużo osób tego nie przestrzegało. Przepisy w tym kierunku będą się coraz bardziej wyostrzały i będą bezdyskusyjnie. – dodał.