1

Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń! „Tracimy suwerenność jako kraj…”

Share

Polska straci (…) w pewnym sensie suwerenność. (…) Obym się mylił, ale my, w tym okresie, tracimy suwerenność jako kraj. Wiem, że to brzmi dla wielu z was niedorzecznie, ale tak mówię – mówił w trakcie programu na żywo Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa w trakcie kolejnej wizji na żywo odniósł się do sejmowego głosowania w sprawie tzw. „Funduszu Odbudowy”. Komentator sceny politycznej nie krył obaw, iż Polska decyduje się na utracenie suwerenności na rzecz Unii Europejskiej i brukselskich urzędników.

Kolejnym etapem wizji, była kwestia obostrzeń i lockdownu w naszym kraju. Tutaj również Krzysztof Jackowski nie miał dobrych informacji dla swoich widzów. Jego zdaniem powinniśmy się przygotowywać na najgorsze.

Powiem państwu, obawiam się bardzo mocno, bo dzisiaj wyczytałem, że jest bardzo duża zachorowalność w tej chwili, ponownie (…). Nic to dobrego nie wróży, a te obostrzenia, niektóre mają się kończyć pod koniec maja, więc należy być przygotowanym, niestety, ale na dalszy ciąg tych problemów różnych – wieszczył Krzysztof Jackowski na You Tube.