0

Krzysztof Jackowski ostrzega przed ZAMACHEM! “Pełno świec, ludzie palą świece”

Share

Dramatyczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem słynny jasnowidz ostrzega przed … zamachem! “Pełno świec, ludzie palą świece”.

Krzysztof Jackowski od lat cieszy się dużą popularnością. Człuchowski jasnowidz regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale. Ostatnio 59-latek po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści.

Ostatnio jasnowidz podzielił się swoją kolejną wizją. Tym razem Jackowski zobaczył zamach. Jak podkreślił, nie wie, czy będzie chodziło o jedną osobą, czy o więcej.

Wielki pogrzeb w Unii Europejskiej […]. Pełno świec, ludzie palą świece. Nie wiem, czy to będzie chodziło o jedną osobą, czy o więcej. Kojarzy mi się to w formie politycznej. Będzie to porównywane z jakimś zamachem lub będzie to jakaś forma zamachu. – powiedział.

Podczas przepowiedni też zabrał głos w sprawie obecnej sytuacji w Polsce. Jego zdaniem czeka na nas “nowy, tymczasowy środek płatniczy”.

Nastąpi nagły giełdowy spadek wartości, będzie to czarny dzień, który powieli się z innymi dniami. Nie tylko giełdy będą topnieć, ale także waluty będą topnieć. Idzie czas kompletnego chaosu finansowego pewnej części świata. Prawdopodobnie Europy i Ameryki Północnej. […] Unia Europejska nagle podejmie decyzje o wprowadzeniu restrykcji, które dla wielu krajów okażą się bardzo trudne. Zachwieją nimi. Ludzie trwając w złudnej nadziei, że kryzys jest tylko tymczasowy, zachowają dotychczasową walutę. Chaos monetarny potrwa trzy – cztery miesiące, w jego efekcie kraje wprowadzą nowy, tymczasowy środek płatniczy. Ludzie nie będą chcieli uznać go jako pieniądza, będą zaprzeczać, że jest to obowiązująca waluta, środek płatniczy. – stwierdził 59-latek.