0

Krzysztof Jackowski potwierdza najgorsze! „Od kwietnia będzie wdrażany kryzys”

Share

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny mówił o wielkim kryzysie.

Krzysztof Jackowski zyskał w Polsce ogromną popularność jako jasnowidz. Kilka lat temu 57-latek pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw.

Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 200 tysięcy subskrypcji. Jego przepowiedni cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internautów.

Podczas ostatniej audycji jasnowidz z Człuchowa mówił, że czeka na nas wielki kryzys. Według Jaśkowskiego nastąpi już w kwietniu!

W poprzednich audycjach mówiłem, że w kwietniu rząd polski i inne rządy, zaczną nam układać w głowie słowo kryzys. Tak poczułem i jestem tego pewny. Od kwietnia będzie wdrażany kryzys. Będzie nam to uświadamiane. Za to będzie odpowiedzialna zaraza i przyjdzie nam się zmierzyć nie tylko z obostrzeniami, ale też różnymi trudnościami w urzędach i szpitalach, to teraz jeszcze do tego dojdzie kryzys, który zacznie się niewinnie – powiedział.