2

Krzysztof Jackowski wie, kto zastąpi Morawieckiego! Przerażająca wizja jasnowidza

Share

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Jasnowidz z Człuchowa miał wizje na temat Morawieckiego. Wie, kto go zastąpi!

Krzysztof Jackowski od pewnego czasu prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami z internautami. Jasnowidz ma na kanale już ponad 200 tysięcy subskrypcji. Jego przepowiedni cieszą się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników internetu.

Ostatnio do sieci trafiła kolejna audycja Jackowskiego. Tym razem jasnowidz miał wizję na temat premiera Morawieckiego.

Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję – powiedział jasnowidz.

Stoi przed nim dwóch mężczyzn. Sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tym dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi – dodał.

Jasnowidz uważa, że Mateusz Morawiecki dobrze wie o planach względem niego. Na jego miejsce ma zostać powołana osoba niezbyt znana, która nie jest w polityce jeszcze rozpoznawalna.