1

Krzysztof Jackowski zobaczył koniec Kaczyńskiego?! “Zrzuci z siebie władzę”

Share

Jasnowidz Jackowski podzielił nową wizją. Tym razem mówił o Kaczyńskim. Koniec PIS-u już blisko?

 

Jasnowidz Jackowski zdobył niemałą popularność, gdy kilka lat temu pomagałem służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz 57-latek prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Do sieci trafiła kolejna wizja Jackowskiego. Tym razem mówił o polityce PIS-u i Jarosławie Kaczyńskim. Zdaniem 57-latka prezes partii rządzącej chce “ z czegoś się wykręcić”.

Kojarzy mi się pan Kaczyński. Jest spokojny na zewnątrz, a w środku bardzo niepewny. Ja mam wrażenie, że pan Kaczyński zachowuje się w taki sposób, jakby chciał się z czegoś wykręcić. Coś ominąć, przejść bokiem. Ale się nie da, wszak to jego ugrupowanie prowadzi tę politykę. PiS może zacznie się osłabiać coraz bardziej – może to pan Gowin i jego ludzie zaczną coś wywijać – ale nie dajmy się zwieść. – mówił jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski dodał, że PIS planuje “zrzucić” z siebie władzę. W związku z tym nie da się przeprowadzić wczesnych wyborów.

PiS zrzuci z siebie władzę, a nie poda się do dymisji. Zrzuci. Czyli coś nie będzie tej władzy pasowało, ale zrzuci ją w taki sposób, że nie będzie można przeprowadzić wczesnych wyborów. – dodał.