0

Lech Wałęsa jak KRÓL ŻYCIA! Kobiety, basen, jacuzzi… [FOTO]

Share

Jeszcze niedawno Lech Wałęsa narzekał na brak pieniędzy, a teraz wybrał się na wakacje do Arłamowa. Były prezydent pochwalił się zdjęciami w sieci. Kobiety, basen, jacuzzi…

 

Po wybuchu pandemii koronawirusa były prezydent Polski Lech Wałęsa został zamknięty w domu. W związku z tym narzekał na brak pieniędzy, a nawet mówił, że “pójdzie żebrać pod kościołem”.

Jeszcze z pół roku takiej sytuacji jak teraz, to pójdę z torbami i pod kościołem będę zbierał pieniądze. Z ostatniej pracy odszedłem, bo warunki były poniżej mojej wielkości potrzeb – skarżył się w rozmowie z “Super Expressem”.

Teraz sytuacja finansowa przywódcy “Solidarności” chyba się poprawiła. Na swoim facebookowym profilu Wałęsa pochwalił się zdjęciami z wypoczynku w Arłamowie. Były prezydent od lat uwielbia przyjeżdżać na wakacje do tej miejscowości w Bieszczadach.

Na fotografiach widać, że 77-latek nie może narzekać na brak zajęć. Wałęsa nie tylko kąpie się w basenie i się opala, a nawet korzysta z jacuzzi i masażów. Jedyny problem pyszne potrawy serwowane przez kuchnię.

Staram się odchudzać. Jest tu potworne zagęszczenie różności, staram się tylko popatrzeć oczami, a nie zjadać. Nie mam z kim walczyć, to walczę z apetytem – zdradził w rozmowie z “Faktem”.