1

Lech Wałęsa zakażony Covid-19! „Nie mogę uwierzyć !!!! 3 razy zaszczepiony! Nie czuję własnego ciała”

Share

Lech Wałęsa poinformował w mediach społecznościowych, że zakaził się koronawirusem. Wałęsa opisał także dolegliwości, które towarzyszą jego chorobie. „Nie czuję własnego ciała” – napisał.

Lech Wałęsa na swoim Facebooku pojawił się niepokojący wpis. Były prezydent przekazał, że zaraził się koronawirusem i opisał swoje dolegliwości. Jak mówi przede wszystkim odczuwa bóle głowy i ma wrażenie „odrywania ciała od kości”.

Polityk dodaje, że ma także problemy z rozgrzaniem ciała. Dalej żali się, że przyjął trzy dawki szczepionki przeciw COVID-19, a mimo to został zainfekowany.

„Nie mogę uwierzyć !!!! 1. 3 razy zaszczepiony 2. pobrane 3 wymazy. Jestem zainfekowany. A. ból głowy B. Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. CO robić” – napisał były prezydent w w mediach społecznościowych.

Zachorowanie na Covd-19, w rozmowie z Wirtualną Polska potwierdzili Marek Kaczmar – dyrektor jego biura oraz syn byłego prezydenta Jarosław Wałęsa, poseł Koalicji Obywatelskiej. Polityk KO dodał, że zakażeniu uległy także osoby, które pracują w biurze byłego prezydenta.

To nie pierwsze problemy ze zdrowiem Lecha Wałęsy, przypomnijmy, że w marca ubiegłego roku przeszedł operację wymiany baterii w rozruszniku serca. A w połowie sierpnia 2021 roku Wałęsa trafił do szpitala w związku z powikłaniami po cukrzycy.

Źródło: wp.pl