0

Legendarne Kuboty w Biedronce! Klienci rzucą się jak na karpia Lidla?

Share

Od 31 maja na półkach Biedronki pojawili się produkty z nowej oferty. Jeden z nich to legendarne buty z lat 90! Sprawdź, ile kosztują.

 

Biedronka wraca z hitem sprzedażowym lat 90. Od poniedziałku 31 maja w znanej sieci możemy kupić … legendarne klapki Kuboty!

W latach 90. Edyta Górniak na Eurowizji zajęła 2. miejsce, a w telewizji można było obejrzeć pierwsze odcinki Śmiechu warte, Familiady czy Mody na sukces. Wtedy też do Polski przyjechały pierwsze Kuboty. Sprzedawane na lokalnych targowiskach szybko zdobyły serca milionów Polaków – podkreśla przedstawiciel marki Kubota.

Kupiec odpowiedzialny za ofertę Kubota w Biedronce, Michał Kantorski opowiedział, co łączy znaną w Polsce sieć sklepów z legendarną marką.

Biedronka, tak jak marka Kubota, stawiała pierwsze kroki w Polsce w latach 90. Tym bardziej cieszymy się z faktu, że nawiązując współpracę z marką Kubota, możemy dostarczyć naszym klientom nie tylko świetny produkt, ale i przyjemne wspomnienia. Nie bez znaczenia jest też to, że to kolejna znana polska marka, której produkty mogą znaleźć się sklepach Biedronka w całej Polsce – powiedział Kantorski, cytowany przez innpoland.pl.

Cena hitowych klapek też zaskakuje. Za jedną parę będzie trzeba zapłacić jedynie 19,99 zł. W ofercie są Kuboty w różnych kolorach, w rozmiarach od 37 do 45.