3

Lekarze PRZECIW dyktaturze sanitarnej! Tysiące podpisów pod deklaracją

Share

Ponad 5000 lekarzy podpisało się pod deklaracją potępiającą dyktaturę sanitarną. Medycy otwarcie domagają się natychmiastowego przywrócenia normalności w systemie ochrony zdrowia.

Deklaracja została oficjalnie zaprezentowana 27 września. Co warto ujawnił ją dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA wykorzystywanej w szczepionkach przeciw COVID-19.

Według najnowszych informacji, pod dokumentem podpisało się już 5200 lekarzy i naukowców.

Tysiące lekarzy nie mogą zapewnić leczenia swoim pacjentom w wyniku barier stawianych przez apteki, szpitale i agencje zdrowia publicznego, co sprawia, że ogromna większość świadczeniodawców jest bezradna w dziele ochrony pacjentów wobec choroby. Lekarze doradzają teraz swoim pacjentom, aby po prostu poszli do domu (pozwalając wirusowi na replikację) i wrócili, gdy ich choroba się pogorszy, powodując setki tysięcy niepotrzebnych zgonów pacjentów z powodu niepowodzenia w leczeniu – czytamy w dokumencie.

Jednocześnie twórcy apelują do rządzących, aby ci natychmiast zrezygnowali z bezsensownych ograniczeń i budowania bezprecedensowego ataku na możliwość opieki nad pacjentami.

Relacja lekarz-pacjent musi zostać przywrócona. Sednem medycyny jest ta relacja, która pozwala lekarzom jak najlepiej zrozumieć swoich pacjentów i ich choroby, formułować zabiegi, które dają największą szansę na sukces, a pacjent jest aktywnym uczestnikiem ich opieki – twierdzą autorzy.

Zapraszamy lekarzy z całego świata oraz wszystkich pracowników służby zdrowia aby przyłączyli się do nas w tej szlachetnej sprawie, gdy staramy się przywrócić zaufanie, uczciwość i profesjonalizm w praktyce lekarskiej. Zapraszamy naukowców z całego świata, wykwalifikowanych w badaniach biomedycznych i przestrzegających najwyższych standardów etycznych i moralnych, aby nalegali na możliwość prowadzenia oraz publikowania obiektywnych, empirycznych badań bez obawy przed represjami względem ich kariery reputacji i źródeł utrzymania – apelują.