0

Lewandowski dał prawdziwe show! Zobacz bramki Polaka [WIDEO]

Share

Robert Lewandowski w końcu zaczął strzelać dla FC Barcelony. W wyjazdowym meczu z Realem Sociedad strzelił aż dwie bramki, a Duma Katalonii wygrała 4:1. Co więcej dzięki bramce zdobytej w 1. minucie spotkania Polak dołączył do elitarnego grona.

Kapitan reprezentacji Polski strzelił swojego pierwszego gola już w 1. minucie wyjazdowego meczu z Realem Sociedad. Tym samym zdobył swoją pierwszą bramkę w La Liga. Trafienie sprawiło, że Polak dołączył do elitarnego grona zawodników, którzy strzelali bramki w każdej minucie meczu.

Gospodarze odpowiedzieli w 6. minucie na listę strzelców wpisał się Alexander Isak. FC Barcelona strzeliła w 66. minucie spotkania do siatki gospodarzy trafił Ousmane Dembele. A dwie minuty później na listę strzelców po raz drugi wpisał się Robert Lewandowski. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.