0

Linda OSTRO o Oscarach! „Muszą być nominacje dla kobiet i Murzynów”

Share

„To jest totalna głupota. To jest coś takiego jak w Stanach Zjednoczonych, że przy Oscarze muszą być nominacje dla kobiet i muszą być nominacje dla Murzynów „– powiedział wprost Bogusław Linda w radiu RAM. Aktor twierdzi, że poprawność polityczna psuje kino i stopuje twórców.

Bogusław Linda na antenie radia RAM mówił o poprawności politycznej w kinematografii. Teraz aktor załamuje ręce nad stanem światowego kina. Twierdzi, że mamy do czynienia z absurdalnością politycznej poprawności w nagradzaniu artystów w Hollywood. Mówił też m.in o ruchach kobiecych w kinematografii.

– Akurat sądzę, że to jest totalna głupota. To jest coś takiego jak w Stanach Zjednoczonych, że przy Oscarze muszą być nominacje dla kobiet i muszą być nominacje dla Murzynów, czarnych, czy ch…, nie wiem, jak tam się ich nazywa, nie wiem, jak poprawnie politycznie mówić – stwierdził.

To kompletne zaprzeczenie wolności

– Wolność polega na tym, że nie musimy wymuszać, żeby jakaś kobieta musiała być. (…) Jak będzie dobra tak jak Agnieszka, to ok, super. Ale jak jest słaba, to dlaczego ją wrzucać? Tylko dlatego, że jest poprawność polityczna? – zauważył aktor.

– Jeżeli nie jesteśmy szowinistami, to po co jest podział na kobiety i mężczyzn? Uważam k…a, że niczym się nie różnimy, więc po ch..a ten podział. Ja nawet uważam, że jesteście dużo lepsze, fajniejsze niż faceci, ale o tym nie mówię głośno, więc mówię, że jesteśmy na równi – dodał.

Źródło: Radio RAM