1

M.J. Orłowski: Głośne wycie ZAMORDYSTÓW i ich popleczników! Przerażająca ilość manipulacji

Share

Ilość manipulacji ws. banneru na wczorajszej manifestacji jest przerażająca i pokazuje, jak zamordyści boją się prawdy o swoich działaniach – pisze Marcin Jan Orłowski, redaktor naczelny telewizji Krul TV.

Przypomnijmy, od wczorajszego wieczoru w mediach obserwować można ogromne „poruszenie” w związku z manifestacją przeciwko segregacji sanitarnej. Posłowie Konfederacji zostali na niej sfotografowanie na tle banneru z napisem „Szczepienie czyni wolnym”.

Niemal natychmiast media „bandy czworga” rozpoczęły zbieranie komentarzy wyrażające oburzenie polityków i komentatorów. Głos w sprawie zabrało nawet Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Kłamać, kłamać i jeszcze więcej kłamać! To jedyna odpowiedź zwolenników segregacji sanitarnej i zamordyzmu. Nie mają broni w postaci merytorycznej dyskusji, a w związku z tym muszą posługiwać się manipulacją – komentuje sprawę Marcin Jan Orłowski.

Redaktor naczelny Krul TV jeszcze raz przypomniał podstawowe fakty dotyczącej wczorajszej manifestacji, które „dziwnym trafem” są kompletnie pomijane przez komentujących.

Baner był przyniesiony na wcześniejsze wydarzenie. Przed rozpoczęciem przemówień został usunięty, tak aby nie był widoczny w kadrach kamer skierowanych na przemawiających. Wystarczy obejrzeć nagranie, tylko po co? Lepiej drzeć się, że mamy do czynienia ze skandalem – podkreślił.

Moim zdaniem, najlepszą odpowiedzią na to wycie zamordystów i ich popleczników jest … olanie tego. Nie komentujmy, nie wchodźmy w dyskusję, bo z nimi nie da się tego robić. Dla nich zawsze będziemy szurami, antyszczepionkowcami etc. Po prostu róbmy swoje i oddolną pracą przekonujmy Polaków, że działania rządu zmierzają w ohydną stronę – dodał.