1

Makabryczne odkrycie! 21-latek ZJEDZONY przez kolegę i 12-letnią partnerkę!

Share

Nowinka to niewielka miejscowość w obwodzie Leningradzkim. To tam miało dojść do makabrycznej, kanibalskiej zbrodni. Lokalne media opisujące zdarzenie podkreślają – nigdy w historii nie słyszeli tak przerażającej historii.

Policjanci zostali wezwani na miejsce tragedii, ze względu na krzyki jakie wcześniej dochodziły z mieszkania oraz „podejrzanej ciszy” jak określili to sąsiedzi. Mieszkający tam 22-letni mężczyzna, według zeznań brata, wielokrotnie zapraszał na nocleg osoby, których kompletnie nie znał.

Jak się okazuje ta specyficzna „ufność” do lokatorów stała się tragiczna w skutkach. Funkcjonariusze wchodząc do środka ujrzeli głowę ofiary, która znajdowała się w piecu. Na patelni zaś smażyło się mięso, które jak to określono wyglądało bardzo podejrzanie.

W mieszkaniu znajdowały się dwie osoby, dorosły mężczyzna (według nieoficjalnych informacji w wieku około 21-22 lat) oraz 12-letnia dziewczynka, prawdopodobnie partnerka mężczyzny.

Policjanci w trakcie przeszukania odnaleźli rozczłonkowane ciało gospodarza. Z jego klatki piersiowej oraz brzucha wycięte zostały organy wewnętrzne, których nie odnaleziono. Obok ciała leżała zakrwawiona siekiera.

Portal 47News podał informację, iż obydwie osoby zostały przewiezione do aresztu i przesłuchane. Prawdopodobnie zostaną im przestawione zarzuty morderstwa i kanibalizmu.