1

Marcin Najman grozi PiS! Chce obalić rząd. „O co tu k***a chodzi?”

Share

Marcin Najman w ostrych słowach o działaniach partii rządzącej. Wszystko przez … ceny na paliwo.

Jakiś czas temu Marcin Najman zakończył karierę i postanowił skupić się nad własnym projektem, jakim jest MMA-VIP. Oprócz tego były sportowiec jest aktywny w sieci i często komunikuje się ze swoimi fanami. Co ciekawe, komentuje nie tylko sport, udziela się również na tematy polityczne czy społeczne.

Ostatnio celebryta postanowił skomentować działania partii rządzącej. Na swoim youtubowym kanale w ostrych słowach zwrócił się do PIS. Wszystko z powodu rosnącej ceny na paliwo.

Moi drodzy, jak wiecie staram się zawsze mówić to, co myślę i nie kalkulować. Dlatego mam jedno pytanie do rządzących: o co tu ku*** mać chodzi?! O co tu kur*** mać chodzi z tą ceną paliwa? No przecież to jest nie do pomyślenia, żeby paliwo było po sześć złotych. Posłuchajcie, no to nie może tak być, że rok temu w tym samym czasie paliwo było prawie dwa złote tańsze. Ja domyślam się, że jest wiele obiektywnych przyczyn, ale jak to możliwe, że cena to poszła do góry? To absurd – powiedział.

W dalszej części były sportowiec ostrzegał partię Jarosława Kaczyńskiego, że za chwilę mogą stracić władzę.

Apeluję do rządzących obudźcie się, bo skończy się tak, że przez tak wywindowane ceny paliwa stracicie władzę i władzę przejmie opozycja, która kompletnie nie jest przygotowana do rządzenia. To jest ostatni moment, żebyście się zreflektowali – dodał.

https://www.youtube.com/watch?v=3Jb_4XyzqFg