0

Marta Manowska straciła pracę w TVP? Jest oświadczenie stacji

Share

Marta Manowska bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Teraz się okazuje, że dziennikarka straciła intratną posadę. Stacja zabiera głos w sprawie.

Marta Manowska w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Swoją karierę w Telewizji Polskiej rozpoczęła się w 2014 roku, w programie „Rolnik szuka żony”. Później dziennikarka została prowadzącą kolejnych hitowych show, takich jak „Sanatorium miłości” i “The Voice Senior”. Przez lata Manowska była jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji. Teraz jednak to się zmieniło.

Jak dowiedział się Pomponik, 39-latka niedługo ma zniknąć z „The Voice Senior”.

Jeśli chodzi o Martę [Manowską – red.] i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać – podaje informator portalu.

Sama dziennikarka do tej pory nie odniosła się do tych doniesień. “Fakt” jednak postanowił dowiedzieć się, czy doniesienia są prawdziwe.

W jutrzejszym „Pytaniu na śniadanie” ujawnimy, kto poprowadzi „The Voice Senior” i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej. Dodatkowo wyślemy komunikat prasowy” – odpowiedział rzecznik prasowy TVP „Faktowi”.