0

Martyna Wojciechowska znika z TVN? “W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze”

Share

Martyna Wojciechowska odchodzi z TVN? Jej program „Kobieta na krańcu świata” nie pojawi się w jesiennej ramówce. Podróżniczka wydała oświadczenie.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Dziennikarka dołączyła do TVN w 1998 roku. Była prowadzącą takich show jak „Dzieciaki z klasą”, „Big Brother” czy „Studio Złote Tarasy”, jednak największą popularność przyniósł jej program „Kobieta na krańcu świata”, który powstał w 2009 roku.

Jak się okazało, program „Kobieta na krańcu świata”, który był nadawany przez 13 lat, nie pojawi się w jesiennej ramówce TVN. Podróżniczka wydała oświadczenie w tej sprawie.

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę – wyjaśniła na Instagramie.

Wojciechowska podkreśliła, że “produkcja programu to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku”.

Tym razem zostałam w domu. Po prostu. Bycie w drodze, na krańcach świata i realizacja filmów dokumentalnych to nadal moja największa pasja. Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie – dodała.

Stacja także zabrała glos w sprawie. Jak przekazało biuro prasowe TVN, Wojciechowska nie odchodzi z telewizji, jest to tylko przerwa. Wszystko więc wskazuje na to, że za jakiś czas ponownie zobaczymy program z jej udziałem.

To była decyzja Martyny Wojciechowskiej i zapadła wiele miesięcy temu. Chcemy, aby wkrótce kolejna seria pojawiła się w naszej ramówce. To kultowy program TVN, który jest na antenie od ponad 13 lat. Pozycja Martyny Wojciechowskiej w stacji jest niezachwiana. I podobnie jak widzowie czekamy na jej powrót – informuje Biuro Prasowe TVN, w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.