0

Mateusz Borek OSTRZEGA przed Szwedami! „Będą walczyć, jak o życie”

Share

Reprezentacja Polski wciąż liczy o awans do 1/8 finału Euro 2020. Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych Mateusz Borek ocenił, jak jego zdaniem w środę zagrają Szwedzi.

 

Przed ostatnią kolejką spotkań sytuacja w Grupie E. W środę o miejsce w fazie pucharowej będzie wałczyć m.in reprezentacja Polski w mecze ze Szwecją. Przypomnijmy, że po spotkaniu z Hiszpanią i nasza drużyna wywalczyła cenny punkt.

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych odniósł się do kolejnego meczu Polaków. Mateusz Borek w programie “Moc Euro” na Kanale Sportowym podkreślił, że nasi piłkarze zagrają na miarę swoich możliwości.

Szwedzi nie chcą mierzyć się z Belgią. (…) Po drugie, być może właśnie jakaś szczególna motywacja wstąpi w reprezentację Szwecji. Są drużyny, dla których kompletnie nie ma znaczenia, że mają awans – powiedział.

Zdaniem Borka Szwedzi będą walczyć do samego końca.

To jest DNA. Oni będą walczyć do samego końca. Może wyjdzie trzech, czterech nowych piłkarzy i oni będą grać jak o życie, żeby pokazać trenerowi, że zasługują – dodał dziennikarz.