2

Mateusz Morawiecki straci stanowisko premiera?! Zaskakujące doniesienia z obozu PiS

Share

Po wizerunkowej katastrofie Polskiego Ładu w klubie Prawa i Sprawiedliwości otwarcie padają oczekiwania dymisji. Chodzi co najmniej o wiceministrów, ale celem części posłów jest zmiana szefa rządu – twierdzą dziennikarze RMF FM. Jak informuje Roch Kowalski czarne chmury zbierają się nad Mateuszem Morawieckim.

Według doniesień anonimowych posłów z obozu Zjednoczonej Prawicy, znaczna ich część jest mocno zaniepokojona błędami, które powstały przy wprowadzaniu „Polskiego Ładu”. W związku z tym, chcą wyciągnięcia konsekwencji.

To miał być program, który ponownie zmobilizuje naszych wyborców, a to właśnie część z nich jako pierwsza dostała po kieszeni – stwierdza anonimowy poseł cytowany przez RMF FM.

Teraz jest realna obawa, że może to nas pogrzebać – dodaje kolejny.

Ilość problemów, która narosła w ostatnim czasie może wywołać, zdaniem polityków, bardzo duże poruszenie społeczne i utratę poparcia twardego elektoratu, który zapewniał zwycięstwa w kolejnych wyborach.

Oburzenie jest powszechne w całym klubie. Jeśli premier nie umie zrealizować kluczowego projektu, to znaczy po prostu, że jego czas na stanowisku się kończy – skwitował anonimowy polityk PiS.

Źródło: RMF24.pl