0

Matka wyrzuciła z balkonu własne dzieci. Po chwili sama rzuciła się z wysokości

Share

Koszmarna tragedia w Niemczech. 38-letnia kobieta wyrzuciła z balkonu dwie córeczki. Chwile później skoczyła sama.

Do tragedii doszło w Saarbrucken na zachodzie Niemiec 28 lipca. 38-latka zrzuciła z balkonu na trzecim piętrze swoje dwie malutkie córeczki w wieku roku i trzech lat, a następnie sama skoczyła. Sprawę na policję zgłosili sąsiedzi kobiety.

Funkcjonariuszom niestety nie udało się zapobiec tragedii. 3-letnia dziewczynka zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Jej matka i młodsza siostra trafiły do szpitala.

Jak się okazało, kobieta z dziećmi tego dnia przyjechała odwiedzić krewnych. Dlaczego mimo obecności świadków zdecydowała się na rozszerzone samobójstwo, na razie nie wiadomo. Po wstępnym śledztwie kobiecie postawiono zarzuty usiłowania zabójstwa rocznej córki i zabójstwa 3-latki.

Kobieta była tam w mieszkaniu z wizytą u krewnych, a zatem było tam całkiem sporo osób. (…) Ojciec dzieci też był w mieszkaniu, więc byli tam razem. (…) Oczywiście musimy teraz zbadać, jakie było tło, które doprowadziło do tego aktu. W tej chwili mamy tylko zeznania świadków, którzy widzieli, jak to się stało. Musimy wyjaśnić dokładne motywy – powiedział Falk Hasenberg z policji w Saarbrucken.