0

Mecenas Gidian o szkolnych KORONA ABSURDACH! „Wszystkie granice szaleństwa zostały przekroczone…”

Share

Proszę państwa, rok temu pod fontanną Neptuna wydawało mi się, że wszystkie granice szaleństwa zostały przekroczone – mówiła mecenas Maja Gidian, ekspert komisji śledczej ds. pandemii.

W swoim przemówieniu Gidian kolejny raz odniosła się do absurdów, które stosowane są w szkołach, aby „walczyć z COVID-19”. Okazuje się, że granice szaleństwa są stale przekraczane.

Opowiadałam państwu o sytuacji, w której jedna z dyrektorek gdyńskiej szkoły wprowadziła regulamin, gdzie dzieci miały związywać włosy w kitkę, bo przy związanych włosach wirus nie przenosi się na kolejne dziecko – wspominała.

W trakcie wystąpienia ekspert nie ukrywała, że nie ma już nadziei na „uspokojenie” sytuacji, dlatego też potrzeba, aby ludzie myślący inaczej niż wskazuje propaganda, jednoczyli się i walczyli z absurdami.

Od tej porty wszystkie granice absurdu i szaleństwa zostały przekroczone bodajże stukrotnie! I cóż mogę powiedzieć. Nie pozostało nam nic innego, jak zaapelować do naszych kolegów o to, żebyśmy się jednoczyli. I w tym miejscu chciałam państwu dać trochę nadziei i odwagi, powiedzieć jedno, że z tego całego obłędu powstają bardzo piękne rzeczy – podkreśliła mecenas.

Dwa miesiące temu powstało pierwsze w Polsce stowarzyszenie prawników, które przeciwdziała czynnie przeciwko łamaniu praw i wolności obywatelskich. Dwa miesiące temu było nas osiem osób. Dzisiaj w naszym gronie jest dwudziestu pięciu prawników z całej Polski, w tym jeden sędzia. Te osoby mają odwagę kontynuować to, co tak naprawdę zaczął już dawno temu Paweł Noga, który nas zainspirował do tego, żeby mówić głośno prawdę i żeby się nie bać postępowań dyscyplinarnych, ostracyzmu społecznego i kwalifikowania do worka szurów – podsumowała.