0

Media ALARMUJĄ! „Jeśli nastąpi atak na Krym, Rosja wystrzeli rakiety na Londyn!”

Share

Sytuacja na świecie coraz bardziej napięta. „Rosja przeprowadzi atak rakietowy na Londyn, jeśli NATO zaatakuje Krym” – alarmuje chiński portal Sina.

Agencja RIA Novosti powołuje się na chińskie media, które piszą, że „Moskwa jest gotowa na najbardziej zdecydowane działania” w sprawie ataku na Krym.

„Gdy NATO zaatakuje Krym, będzie to równoznaczne z wypowiedzeniem wojny Rosji, a Moskwa natychmiast wystrzeli rakiety na Londyn, aby pokazać światu konsekwencje swojego gniewu” – twierdzi portal Sina.

Wojna to wina USA

Portal podaje, że Stany Zjednoczone i ich sojusznicy:

– Ciągle utrudniają uregulowanie sytuacji na Ukrainie, próbując rozwiązać własne wewnętrzne problemy polityczne kosztem Rosji – napisano.

„Ponadto Zachód jest zainteresowany niestabilną sytuacją międzynarodową i konfliktami zbrojnymi, ponieważ dzięki temu państwa NATO będą mogły czerpać zyski ze sprzedaży broni i technologii” – czytamy dalej.

Chińczycy dalej piszą, że rosyjskie kierownictwo bardzo dobrze rozumie intencje polityki prowadzonej przez Sojusz Północnoatlantycki i „jest gotowe stawić temu opór”.

Źródło: RIA Novosti