0

Mężczyzna ranił trzy osoby maczetą, bo nie chciano mu sprzedać broni

Share

Szokująca sytuacja w USA. Mężczyzna na Long Island w stanie Nowy Jork ranił trzy osoby maczetą, w tym właściciela sklepu, jaki był tego powód? Nie chciano mu sprzedać broni bez okazania dowodu tożsamości. Agresor jest już w rękach policji.

Jak podają amerykańskie media, 22-letni Treyvius Tunstall chciał kupić kilka sztuk długiej broni w miejscowości Patchogue, ale gdy poproszono go o dowód tożsamości ten wpadł w furię i zaatakował właściciela sklepu, a następnie, uciekając, ranił jeszcze dwie osoby. Informacje te potwierdziła policja hrabstwa Suffolk.

Na szczęście rany klientów sklepu są powierzchowne, ale właściciel odniósł poważniejsze obrażenia, ma ranę w głowę, ramionach i klatce piersiowej, został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

Napastnik został ujęty w pobliżu sklepu. Co ciekawe podczas wstępnego przesłuchania w sądzie nie przyznał się do winy. Policja hrabstwa dodała, że Tunstall przed atakiem kupił maczetę, nóż i plecak w innym sklepie, oddalonym o 25 km, w którym powiedziano mu, że aby kupić broń musi udać się do Patchogue.

Źródło: ABC News