0

Michalkiewicz ostro o wojnie na Ukrainie. „Powinniśmy się jak najszybciej tych idiotów jakoś pozbyć!”

Share

Ukraina służy tylko mięsem armatnim – stwierdził Stanisław Michalkiewicz odnosząc się do trwającej na Ukrainie wojnie z Rosją. Publicysta „Najwyższego CZAS-u!” nie ukrywał negatywnej opinii dotyczącej m.in. polityki polskiego rządu w tej sprawie.

W rozmowie na kanale youtube Tomasza Sommera, Stanisław Michalkiewicz podkreślił, że tysiące Ukraińców zdają sobie sprawę z zaistniałej sytuacji i dlatego uciekają do Polski. W tym też znacząco pomaga im rząd Mateusza Morawieckiego, który prowadzi bardzo „hojną” politykę wobec uchodźców.

Zdaje się, że powinniśmy się jak najszybciej tych idiotów jakoś pozbyć. Nie wiem, w jaki sposób. Zaczynają po prostu szkodzić narodowi polskiemu ci ludzie – stwierdził Michalkiewicz odnosząc się do polityków odpowiedzialnych za stworzenie programów pomocowych.

Jak podpowiedział prowadzący program, już wcześniej politycy rządu Mateusza Morawieckiego nie ograniczali się w wydatkowaniu pieniędzy, więc również i teraz tego nie robią.

Dlatego trzeba się ich jakoś pozbyć. Nie będę rozwijał tego wątku, bo jeden proces mi wystarczy. Ale jest sporo sposobów, żeby się szkodników pozbywać – skwitował publicysta.

 

Źródło: NCzas.com