0

Muniek Staszczyk dobitnie skomentował reprezentantów Polski! „Mam dość patrzenia na tych nieudaczników, frajerów…”

Share

Muniek Staszczyk po meczu Polaków przeciwko Słowacji ostro wypowiedział się o polskich piłkarzach: “Mam dość patrzenia na tych nieudaczników”.

Reprezentacja Polski nie popisała się w pierwszym meczu na Mistrzostwach Europy. W spotkaniu ze Słowacją przegrała 1:2. Samobójcza bramka Wojciecha Szczęsnego oraz czerwona karta Grzegorza Krychowiaka wywołały prawdziwą burzę wśród kibiców.

Skomentować mecz postanowił również Muniek Staszczyk. Nie jest tajemnicą, że lider zespołu T.Love od lat jest zapalonym kibicem piłki nożnej. Podczas rozmowy z portalem Sportowe Fakty WP wokalista został zapytany o to, co sądzi o występie Biało-Czerwonych na Euro.

Uważam, że jest jeden plus. Może się wyleczę z tej choroby, jaką jest polska piłka nożna. Wczoraj to mnie nawet nie ruszyło, ale nie sądziłem, że to będzie w takim stylu, bo dno przebiło dno – powiedział wokalista.

Następnie w jeszcze ostrzejszych słowach wypowiedział się o naszych reprezentantach.

Mogę podziękować piłkarzom za to, że wyleczę się z patrzenia na tych nieudaczników, frajerów zarabiających tyle kasy i tych idiotów trenerów. To w ogóle nie jest reprezentacja, tylko jakaś zbieranina ludzi. Nie lubię grillować ludzi, naprawdę nie lubię. Może rzeczywiście było kilkanaście dobrych minut z Węgrami i Anglią, ale te dwa sparingi przed Euro, szczególnie ten z Islandią to był brak jakiejkolwiek taktyki i woli walki. To jest przykre – dodał gwiazdor.