0

Naga wpadka w ukraińskiej telewizji! Wszystko „przez Putina”? [VIDEO]

Share

Ale wpadka! W trakcie programu w stacji telewizyjnej “Ukraina” pojawiła się … naga kobieta! Rozmawiali właśnie o Putinie. Nagranie trafiło do sieci.

 

Do nietypowego zdarzenia doszło w trakcie programu na żywo w stacji telewizyjnej “Ukraina”. Dwoje prezenterów miało przeprowadzić wywiad z Dmitrijem Elowskim – rosyjskim ekspertem i zastępcą szefa niezależnej stacji telewizyjnej “Dożd”. Temat rozmowy miało być spotkanie “dwóch dyktatorów” – Władimira Putina i Aleksandra Łukaszenki.

Zaproszony do programu ekspert miał problemy z połączeniem i nie słyszał prezenterów. W pewnym momencie zapytał osobę znajdującą się poza kamerą “Czy coś się dzieje?”, dodając, że “nic nie słyszy”.

Kamera nagle się odwróciła, a na wizji pojawiła się sylwetka nagiej od pasa w górę kobiety. Elowski zaczął mówić “cicho, cicho, cicho”, a kamera szybko została skierowana w jego stronę.

Za chwile obraz zniknął. Prezenterzy stacji zachowywali się profesjonalnie. Mimo to, że na ich twarzach pojawiły się lekkie uśmiechy, potrafili szybko się opanować.

Skontaktujemy się z Dmitrijem nieco później. Jak rozumiem, są problemy techniczne… – powiedział prowadzący, Maksym Sikora.

https://www.youtube.com/watch?v=12XXRHGZ3R8