0

Nagła śmierć 13-letniego piłkarza! „Najlepszy w szkole, kapitan drużyny, reprezentant kadry”

Share

Wielka tragedia po meczu drużyn młodzieżowych Znicza Pruszków. Niedługo po zakończeniu spotkania, w nocy z czwartku na piątek, zmarł 13-letni piłkarz Karol Setniewski. Przyczyna jego śmierci nie jest znana.

O sprawie jako pierwszy poinformował Marek Wawrzynowski z redakcji WP Sportowe Fakty. Według jego informacji, po spotkaniu z Legią Warszawa (rocznik 2008) zawodnik zaczął odczuwać silny ból głowy. Natychmiast przewieziono go do szpitala, gdzie przeprowadzono badanie tomografem, a następnie skierowano na stół operacyjny.

Stan młodego sportowca nie poprawiał się. 13-latek pozostawał w śpiączce Ostatecznie podjęto jednak decyzję o odłączeniu go od aparatury podtrzymującej życie.

Karol „Seta” Setniewski, lat 13. Najlepszy w roczniku 2008, najlepszy w szkole, kapitan drużyny, reprezentant kadry Mazowsza ⚽️

Młody, odważny, radosny, z planami na przyszłość. Pełen pasji, radości i optymizmu. Minionej nocy odszedł od nas i dołączył do drużyny Aniołów i tam na wiecznie zielonych boiskach będzie teraz rozgrywał najlepsze mecze…

Pogrążonej w żałobie Rodzinie naszego Karola składamy kondolencje i łączymy się w bólu – napisano na oficjalnym profilu klubu.