7

Nagła śmierć dwójki młodych studentów! Rodzice wprost: „Zabójcza szpryca”

Share

Dwójka studentów Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu poinformowała o nagłej, niespodziewanej śmierci dwójki studentów II roku. Choć nie podano oficjalnych przyczyn, to internet rozgrzany jest do czerwoności, a rodzina jednej ze zmarłych osób twierdzi, że winne są powikłania poszczepienne.

Uwaga! Jako redakcja podkreślamy, że poza sugestiami rodziców, które pojawiły się na internetowych profilach, nie ma żadnych informacji, które wskazywałyby, że do śmierci studenta przyczyniło się zaszczepienie przeciw COVID-19.

Jak poinformowana uczelnia, 4 grudnia „odeszli od nas nagle” 21-letnia Joanna Krudys, studentka II roku Terapii Zajęciowej i 21-letni Dawid Akuła, student II roku Fizjoterapii.

To właśnie rodzice zmarłego Dawida Akuły poprzez swoje profile w mediach społecznościowych przedstawiają tezę, iż przyczyną śmierci było przyjęcie przez niego szczepionki.

To jest właśnie nasz kochany syn Dawid Akuła, zamordowali nam dziecko – napisała mama chłopaka, Viola Akuła.

Zabójcza szpryca, zabiła nam naszego kochanego synka, który miał tylko 21 lat, serce nam pęka. W trakcie turnieju piłki nożnej, zmarł nagle, zasłabł i koniec. Reanimacja nie pomogła, studiował 2 rok fizjoterapie. Wymusili na nim, ten śmiercionośny, złoty strzał. Wysportowany, zdrowy – dodała.

Kwestię wymuszenia przyjęcia szczepionki podjęła także siostra zmarłego. Ona również podkreśliła, że nie było mowy o dobrowolności.

Gdyby się nie zaszczepił nie mógłby mieć praktyk ani kontynuować studiów. W końcu studia medyczne – napisała.

Redakcja naszego portalu będzie śledzić sprawę. Obecnie nie ma żadnych oficjalnych komunikatów wydawanych przez lekarzy bądź władze uczelni.