0

Nagła śmierć gwiazdora programu “Idol”. Piosenkarz i aktor miał 41 lat

Share

Darius Campbell-Danesh nie żyje. Aktor i wokalista znany m.in. z brytyjskiego programu “Idol” został znaleziony martwy w domu. Miał 41 lat.

Darius Campbell-Danesh była szkockim wokalistą. W 2001 roku wziął udział programie „Popstars”, gdzie wykonał teatralny cover „Hit Me Baby One More Time” Britney Spears. Rok później pojawił się w brytyjskiej edycji “Pop Idol”, gdzie zajął trzecie miejsce. Udział w show przyniosło mu dużą popularność. Jego piosenki trafiły do brytyjskich list przebojów, a debiutancka płyta muzyka pod tytułem „Dive” znalazła się na liście 10 najlepszych albumów w Wielkiej Brytanii.

11 sierpnia Campbell-Danesh został znaleziony nieprzytomny w łóżku, w swoim mieszkaniu w Rochester w USA. Przybyłe na miejscu lekarze stwierdzili zgon. Smutne wieści przekazała rodzina muzyka.

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Dariusa Campbella Danesha. Darius został znaleziony w swoim łóżku. Prosimy wszystkich o uszanowanie naszej prywatności w czasie, gdy będziemy opłakiwać tragiczną śmierć naszego brata i syna – czytamy w oświadczeniu.

Policja na razie służby wyklucza udział osób trzecich. Przyczyna śmierci wokalisty nie została podana do wiadomości publicznej.