4

Nagłe problemy zdrowotne Rafaela Nadala! „Ciężko mi oddychać…”

Share

Poważne problemy zdrowotne Rafaela Nadala. Legenda tenisa przegrał w finale Indian Wells z Taylorem Fritzem. Podczas meczu miał problemy z oddychaniem. „Ciężko mi oddychać. To wszystko co mogę powiedzieć. Kiedy próbuję oddychać, jest to bolesne i bardzo nieprzyjemne” – komentował.

Rafael Nadal to legendarny tenisista, który utrzymuje w obecnym sezonie znakomitą dyspozycję. W finale ATP Masters w Indian Wells musiał uznać wyższość rywala po raz pierwszy w trwającym sezonie. Amerykanin Taylor Fritz pokonał go 6:3, 7:6(5). Jednak czy zadecydowały tylko walory sportowe?

Okazuje się, że w trakcie spotkania Nadal korzystał z konsultacji lekarskiej. Na konferencji prasowej po meczu opowiedział jakiego charakteru problemy zdrowotne towarzyszyły mu podczas spotkania. Okazało się, że hiszpański zawodnik miał problemy z oddychaniem.

Nadal wprost: Ciężko mi oddychać

Ciężko mi oddychać. To wszystko co mogę powiedzieć. Kiedy próbuję oddychać, jest to bolesne i bardzo nieprzyjemne – powiedział dziennikarzom Nadal, cytowany przez infobae.com.

Nie wiem czy to coś w żebrach? Kiedy oddycham i kiedy się poruszam, to tak, jakbym cały czas miał w środku igłę. To bolesne. To rodzaj bólu, który bardzo mnie ogranicza – dodał tenisista.

Następnie tenisista dodał, że Fritz rozegrał bardzo dobre spotkanie i nie zasłaniał się problemami zdrowotnymi

Nie czas o tym mówić. To finał. Próbowałem. Przegrałem ze świetnym graczem. To nie jest dzień na rozmowę o tym, co się ze mną dzieje. To jego dzień.Jedyne, co mnie teraz martwi, to to, co się tam dzieje w mojej klatce piersiowej zakończył Nadal.

Źródło: Sportowefakty.pl/ infobae.com