0

Najman znowu przegrał! Nie zdał egzaminu na prawo jazdy. „Jakiś idiota układał te pytania”

Share

Marcin Najman po raz kolejny przegrał… tym razem nie zdał egzaminu teoretycznego na prawo jazdy! On o chyba ma w genach? El Testosteron w rozmowie z portalem o2.pl, stwierdził, że pytania były nie logiczne. „Jakiś idiota układał te pytania” – powiedział.

Marcin Najman to synonim porażki w naszym kraju, przegrywa on już nawet z taksówkarzami czy internetowymi celebrytami. Teraz musiał znów poczuć się jak na ringu bo znów poniósł porażkę! Tym razem oblał teoretyczny egzamin na prawo jazdy.

Oczywiście kolejna przegrana to nie winna wojownika z Częstochowy, bo jak twierdzi Najman, „pytania układał jakiś idiota” i jak twierdzi poprawne odpowiedzi są według niego całkowicie nielogiczne.

– Ja prawo jazdy mam od 21 lat, nigdy w życiu nie miałem wypadku, robię rocznie ok. 80-100 tys. kilometrów. Jakiś szaleniec układał te pytania, te pytania są idiotyczne i nielogiczne – powiedział portalowi o2.pl Marcin Najman.

Wojownik z Częstochowy zdradził z którym pytaniem miał największy problem.

Pytania brzmiało tak: „Co ma wpływ na długość drogi hamowania pojazdu?”. W odpowiedziach podano: refleks; masa pasażerów i całkowita masa pojazdu.

– Zaznaczyłem całkowitą masę pojazdu. Oczywiście, że refleks ma znaczenie, natomiast dużo większe znaczenie ma masa całkowita pojazdu. Jeżeli pojazd będzie dwa razy cięższy to będzie dwa razy dłuższa droga hamowania. To są podstawy fizyki. Okazało się, że poprawna odpowiedź to refleks. Człowiek, który układał te pytania, jeździł tylko chyba jako pasażer i nie ma pojęcia o jeździe samochodem. Gdzie tutaj logika? Ja odpowiadałem na bazie mojej wiedzy jaką uzyskałem z jazdy samochodem – wytłumaczył swoją odpowiedź portalowi o2.pl – Marcin Najman.

Jakiś idiota wymyślał te pytania. Ja nie wiem.. jeżeli takie są te pytania, to ja będę zdawał te testy do końca życia – stwierdził.

W piątek kolejne podejście do egzaminu. Czy tym razem Najman wyjdzie z niego zwycięsko?

Źródło: o2.pl