1

Najsztub w TOK FM mówił o pobiciu Morawieckiego i Kurskiego! „Żeby doszło do rękoczynów”

Share

Najsztub nawołuje do bicia polityków PiS? „Czas na niekonwencjonalne metody” – powiedział Najsztub. W Tok FM dziennikarz mówił o pobiciu Jacka Kurskiego i premiera Mateusza Morawieckiego.

Rozmowa była prowadzona na antenie radia Tok FM. W audycji oprócz Najsztuba uczestniczyli wicenaczelna Oko.press Magdalena Chrzczonowicz oraz Tomasza Piątka.

– Ja bym się nie zdziwił, gdyby Donald Tusk podszedł do Morawieckiego i dał mu w pysk po prostu. Tak po ludzku, co się Morawieckiemu należy za nieustanne kłamstwa i szczucie – mówił Piotr Najsztub.

Tomasz Piątek chciał być chyba śmieszny i powiedział, że najpierw poprosiłby Morawieckiego o zdjęcie okularów..

– Wydaje mi się, że czas już na jakieś niekonwencjonalne metody, bo konwencjonalne się skończyły – kontynuował Najsztub.

Wicenaczelna Oko.Press  z kolei pokazała kobiecą wrażliwość.

– Gdybym była na miejscu Tuska”, to takie emocje prowadzące do rękoczynów doprowadziłyby mnie do rękoczynów przeciw Jackowi Kurskiemu – mówiła wskazując na działania TVP.

– Tutaj bym była za tym, żeby doszło do rękoczynów w kontekście Jacka Kurskiego, ale nie wiem, czy akurat Mateusza Morawieckiego, bo trudno powiedzieć, który za tym stoi – dodała Chrzczonowicz.

Źródło: Tok FM