0

Narkotyki na Eurowizji 2021? Są wyniki testów!

Share

Skandal podczas Eurowizji 2021! W czasie finału konkursu wokalista włoskiego zespołu zażywał narkotyki? Są wyniki testów.

 

22 maja odbył się finał 65. Konkursu Piosenki Eurowizja. W tym roku zwyciężył zespół Maneskin z Włoch. Po wydarzeniu wokalista grupy, Damiano David został oskarżony o zażywanie narkotyków. Do sieci trafił filmik, na których widać jak muzyk nagle schyla się do stolika, a chwile później podnosi głowę z dziwną miną i zbłąkanym wzrokiem.

Muzycy postanowili zabrać glos w tej sprawie. Na instagramowym profilu zespołu pojawiło się oficjalnie oświadczenie.

Jesteśmy naprawdę zszokowani oskarżeniami o zażywanie narkotyków przez Damiano. Jesteśmy przeciwni narkotykom i nigdy nie zażywaliśmy kokainy. Jesteśmy gotowi poddać się testom na obecność narkotyku, nie mamy nic do ukrycia. Jesteśmy tu, by grać swoją muzykę i jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu wygranej w Eurowizji. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają. Rock’n Roll nigdy nie umrze. Kochamy was – czytamy.

Po wydarzeniu Europejska Unia Nadawców zleciła muzykowi testy narkotykowe. Wyniki badań pokazały, że Damiano jest czysty, więc nie brał kokainy podczas finału konkursu.

Żadne narkotyki nie miały miejsca w Zielonym Pokoju i uważamy, że sprawa jest zamknięta – podaje w oświadczeniu Europejska Unia Nadawców.