0

Nie żyje aktorka „Ostrego dyżuru”. Mary Mara zginęła w tragicznych okolicznościach

Share

Mary Mara nie żyje. Aktorka znana m.in. z takich produkcji jak “Ostry dyżur”, czy “Prawo i porządek”, zginęła w tragicznych okolicznościach.

Mary Mara była znaną amerykańską aktorką telewizyjną i filmową. Przed kamerą zadebiutowała w filmie telewizyjnym “Zaplanowane morderstwo” w 1989 roku. Wystąpiła w takich produkcjach “Ostry dyżur”, “Nash Bridges”, “Ally McBeal”, “Dexter”, “K- Pax” czy “Świadek oskarżenia”. W ciągu swojej kariery aktorka łącznie pojawiła się w 20 filmach i 40 serialach. Grała też na nowojorskich scenach teatralnym.

Jak donoszą media, Mara udała się na weekend do swojej siostry. W pewnym momencie 61-latka poszła pływać w rzece. Niestety do domu już nie wróciła. Jej ciało znaleziono w niedzielę rano. Sprawą zajęła się policja. Smutne wieści o śmierci aktorki przekazał jej menadżer.

Mary była jedną z najwspanialszych aktorek, jakie kiedykolwiek poznałem. Wciąż pamiętam, jak w 1992 r. zobaczyłem ją na scenie w 'Mad Forest’ na Broadwayu. Była elektryzująca, zabawna; była prawdziwą indywidualnością. Wszyscy ją kochali. Będzie nam jej brakowało – powiedział menadżer aktorki Craig Dorfman w oświadczeniu dla “Variety”.