0

Nie żyje gwiazda kultowego „Grease”. John Travolta w rozpaczy

Share

Olivia Newton-John zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową. Znaną australijsko-brytyjską aktorkę pożegnał m.in. jej kolega z branży John Travolta.

Olivia Newton-John była znaną australijsko-brytyjską aktorką i wokalistką. W 1971 roku wydała swój pierwszy album, a trzy lata później reprezentowała Wielką Brytanię na Eurowizji. Dużą popularność przyniosła jej rola w kultowym musicalu „Grease”, gdzie w 1978 roku zagrała u boku John Travolty.

Utwory „You’re the One That I Want” i „Summer Nights” wykonywane przez aktorów w hitowej produkcji zostały światowymi hitami. W ciągu swojej kariery gwiazda cztery razy zdobyła nagrodę Grammy i sprzedała ponad 100 mln egzemplarzy swoich płyt.

Olivia Newton-John zmarła 8 sierpnia w swoim domu na ranczu w południowej Kalifornii w otoczeniu rodziny i bliskich. Aktorka przez ponad 30 lat walczyła z rakiem. Miała 73 lata.

Gwiazdę pożegnał m.in. jej kolega po fachu John Travolta. Aktor opublikował w swoich mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie Olivii, które opatrzył wzruszającym wpisem.

Moja najdroższa Olivio, uczyniłaś nasze życie o wiele lepszym. Twój wpływ był niesamowity. Tak bardzo cię kocham. Zobaczymy się na końcu drogi i znów będziemy wszyscy razem. Twój od pierwszej chwili, gdy cię ujrzałem i na zawsze! Twój Danny, twój John! – napisał Travolta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez John Travolta (@johntravolta)