0

Nie żyje gwiazda „Świata według Kiepskich”! Jej nekrolog wielu zszokował

Share

Nie żyje kolejna gwiazda kultowego serialu “Świat według Kiepskich”. Krystyna Kołodziejczyk zmarła w wieku 82 lat. Jej nekrolog zszokował.

Krystyna Kołodziejczyk była aktorką teatralną i filmową. Występowała w takich produkcjach, jak “Kogel-mogel” “Czterdziestolatek”, “Czterej pancerni i pies”, “Świat według Kiepskich” czy “Miodowych latach”.
Aktorka zmaga się z poważną chorobą, która niestety ją pokonała. Kołodziejczyk zmarła 13 września w wieku 82 lat, dwa tygodnie po swoim mężu. Pogrzeb artystki ma odbyć się 28 września.

Jeden z nekrologów zamieściła Fundacja Krystyny Jandy, który wywołał duże oburzenie. Porusza się w nim temat seksu i alkoholu. Jedni twierdzą, że “nie wypada”, inni “nie widzą w tym nic złego”.

Z wielkim żalem żegnamy naszą Przyjaciółkę, Aktorkę naszych teatrów, Najwierniejszego Widza Krystynę Kołodziejczyk “Kiksę”. Będziemy zawsze o Tobie pamiętać, a Twoja złota myśl: Seks i alkohol gwarantem pogodnej starości” będzie nam przyświecać. Odpoczywajcie z Wiesiem spokojnie – czytamy.