0

Nie żyje gwiazdor „Dni naszego życia”. „Piękna dusza opuściła świat”

Share

Mark Miller nie żyje. Znany amerykański aktor, scenarzysta i producent zmarł w wieku 97 lat.

Mark Miller był znanym amerykańskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym, scenarzystą i producentem. Przed kamerą zadebiutował w 1954 roku w serialu „Portia Faces Life”. Grał m.in. w takich produkcjach jak „Guestward Ho!”, „Please Don’t Eat the Daisies”, „Alfred Hitchcock przedstawia”, „Najeźdźcy z kosmosu”, „The F.B.I.”, „Emergency!” czy „Dniach naszego życia”. Od połowy lat 60. zaczął też pisać scenariuszy, a w latach 90. całkowicie zrezygnował z Hollywood i zaczął pisać scenariusze teatralne.

Mark Miller zmarł 9 września w wieku 97 lat. Smutne wieści przekazała jego córka Penelope Ann Miller za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyczyna śmierci aktora nie została podana.

Piękna dusza mojego Papy opuściła tę ziemię 9.09.2022. Kochał głęboko i był kochany przez wszystkich, którzy go znali. Dotknął wielu istnień. Był zabawny, wyluzowany i przede wszystkim twórczy. Kochał życie i zawsze widział szklankę do połowy pełną! Miałam szczęście nazywać go moim tatą. – czytamy w oświadczeniu.