0

Nie żyje Katarzyna Fuks, miała zaledwie 37-lat. Była polska siatkarka osierociła dwoje dzieci

Share

Katarzyny Fuks nie żyje przekazał w sobotę klub PSPS Chemik Police. 37-letnia była siatkarka przez długi czas zmagała się z chorobą nowotworową. Młoda mama osierociła dwoje dzieci.

„Odeszła matka dwójki cudownych chłopców: Mikołaja i Remika, żona wielkiego przyjaciela polickiej siatkówki Sławka Fuksa, córka, siostra, przyjaciółka i koleżanka. Wspaniała kobieta i wielka wojowniczka. Sportowe zmagania były dla niej czymś normalnym. Były zwycięstwa, były porażki, ale nigdy nie było chwil zwątpienia. Potworna choroba przekreśliła jednak wszystkie jej marzenia i plany” – czytamy w oświadczeniu Polickie Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Chemik Police.

Od lat zmagała się z chorobą nowotworową

Katarzyna Fuks, znana jest w środowisku siatkarskim pod panieńskim nazwiskiem Bury, przez ostatnie kilka lat niestety zmagała się z chorobą nowotworową. Najczęściej występowała na parkietach I ligi. Występowała na pozycji atakującej w takich klubach, jak: PSPS Chemik Police, Piast Szczecin, Wieżyca Stężyca czy Zawisza Sulechów. Sportowcy żegnają swoją serdeczną koleżankę.