0

Nie żyje kolejny menadżer Gazpromu! Miał spaść z klifu

Share

To już prawdziwa czarna seria. Nie żyje dyrektor generalny należącego do Gazpromu kurortu Andriej Krukowski. 37-latek miał spaść z klifu podczas górskiego zejścia do twierdzy Aczipsinkoj.

Informację podała agencja Tass powołując się na anonimowe źródło. Według niego mężczyzna po wypadku został przewieziony do szpitala, jednak w niedzielę zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Dyrektor generalny kurortu Krasnaja Polana Andriej Aleksiejewicz Krukowski zginął tragicznie. Kochał góry i odnalazł w nich spokój. Tragedia wydarzyła się na drodze do twierdzy Aczipsinskoj – poinformowano.

Warto podkreślić, że to kolejny menadżer Gazpromu, który zginął w 2022 roku. W kwietniu media poinformowały o znalezieniu zwłok Władisława Awajewa. Rosyjska policja wstępnie założyła, że biznesmen zastrzelił żonę i córkę, a potem popełnił samobójstwo.

Chwilę później hiszpańska policja znalazła zwłoki Siergieja Protosenii, jego żony oraz córki. Ciała znajdowały się w wynajętym domu w hiszpańskim kurorcie Lloret de Mar.

Źródło: TASS