3

Nie żyje młoda policjantka. Katarzyna Chomej osierociła dwoje dzieci. „Odeszła na wieczną służbę…”

Share

Nie żyje młoda funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim. Katarzyna Chomej osierociła dwoje małych dzieci.

Mł. asp. Katarzyna Chomej pełniła służbę w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie od 2011 roku. Rok później przeszła na służbę do Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim, gdzie była związana z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego.

Niestety młoda policjantka nie żyje. Chomej odeszła wieczorem 4 lipca. Jak przekazali jej współpracownicy, kobieta przegrała walkę z chorobą nowotworową. Osierociła dwóch sześcioletnich synków.

Służbę oraz spokój życia rodzinnego kilka lat temu przerwała ciężka choroba nowotworowa, z którą Kasia walczyła wspierana przez rodzinę i przyjaciół. Niestety mimo dzielnej postawy i wytrwałej walki, 4 lipca 2022 roku policjantka odeszła na wieczną służbę, pozostawiając pogrążonego w żałobie męża (również policjanta), dwóch sześcioletnich synków, rodzinę, przyjaciół, kolegów i koleżanki – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Pogrzeb Katarzyny Chomej odbędzie się w piątek 8 lipca 2022 roku o godz. 10:30 w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego na ul. Wiejskiej 113 w Lidzbarku Warmińskim.