0

Nie żyje młody polski raper! Miał zaledwie 24 lata

Share

Nie żyje młody polski raper i kibic Maciej Idzik. 24-latek zginął w wypadku samochodowym. O jego śmierci poinformowało stowarzyszenie Wielki Śląsk.

Do tragicznego wypadku doszło rano 2 grudnia. Maciej Idzik wracał z meczu Pucharu Polski do Wrocławia. Na autostradzie A4 auto osobowe BMW uderzyło w naczepę jadącego z przodu tira. Ratownicy przetransportowali 24-latka do szpitala śmigłowcem LPR. Niestety lekarzom nie udało się uratować mężczyzny.

Dzisiaj dotarła do nas tragiczna wiadomość. Nasz Brat z trybun Maciej Idzik zginął w wypadku samochodowym. Wczoraj z grupą kolegów w Lublinie wspierał Motor w Pucharze Polski. Gdy dzisiaj wracali do Wrocławia, miał miejsce tragiczny wypadek. Niestety Maciek zginął na miejscu. Miał 24 lata. Stowarzyszenie Wielki Śląsk w imieniu wszystkich kibiców składa najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim Maćka” – czytamy na facebookowym profilu stowarzyszenia Wielki Śląsk.

Idzik od kilku lat rozwijał swoją karierę muzyczną pod pseudonimem PRS KWŚ. Jego najbardziej znany utwór to “Presja otoczenia” z 2019 roku.