0

Nie żyje perkusista War of Ages. Kaleb Leubchow miał 27 lat.

Share

Kaleb Leubchow nie żyje. Perkusista zespołu War of Ages miał 27 lat. Informacje o śmierci muzyka przekazała rodzina.

Kaleb Leubchow był amerykańskim perkusistą. Od 2017 roku grał w zespole War of Ages, grającym chrześcijański metalcore. Z grupą nagrał album “Void”. Współpracował również z The Burial, Frost Like Ashes, Caecus czy Tyranny Enthroned.

Kaleb realizował swoją życiową pasję, jaką była granie na perkusji i tworzenie muzyki. Niedawno wrócił z trasy we Francji z Admiral Phunk Brass Band, gdzie świetnie się bawił i nie mógł doczekać się powrotu do koncertowania z kolegami z War of Ages. Oprócz grania w dwóch zespołach, regularnie współpracował z muzykami z Nashville i Illinois – wspomina muzyka rodzina.

Leubchow zmarł 27 lipca w wieku 27 lat. Smutne wieści przekazała rodzina muzyka. Przyczyna śmierci perkusisty nie została podana.

To najtrudniejszy post, jaki może napisać rodzina. Z głębokim smutkiem informujemy, że nasz najstarszy syn, brat Kaleb zmarł w Centrum Medycznym w Nashville – czytamy w oświadczeniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kaleb Luebchow (@k_lueby)

Muzyka także pożegnali koledzy z zespołu War of Ages.

Nasze najlepsze wspomnienia z tobą to kamping w Czerwonym Lesie. Kaleb był przyjacielem, kolegą z zespołu i ważnym członkiem naszej rodziny. Będziesz uwielbiany. Spoczywaj w pokoju – czytamy.