0

Nie żyje pracowniczka Polsatu. Stacja w żałobie

Share

Nie żyje pracowniczka Polsatu. Elżbieta Kusz zmarła po ciężkiej chorobie. “Była kimś więcej niż koleżanką”.

Elżbieta Kusz była wieloletnią pracowniczką telewizji Polsat. Kobieta pracowała jako operatorka obrazu w Brukseli. To właśnie dzięki niej widzowie mogli na bieżąco śledzić między innymi t posiedzenia Europarlamentu oraz Komisji Europejskiej. Pracowała również przy montażu materiałów.

Kucz zmarła po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 45 lat. 11 sierpnia odbył się pogrzeb na cmentarzu w Rudzie Śląskiej. Informacje o jej śmierci przekazała redakcja Polsatu.

Była bardzo opanowaną osobą. Jak to często bywa w pracy dziennikarskiej są nerwy, robi się coś na ostatnią chwilę, czasem jest jakiś problem ze sprzętem… Ela doskonale w takich sytuacjach sobie radziła i uspokajała całą atmosferę.(…)Była kimś więcej niż koleżanką z pracy, można z nią było o wszystkim porozmawiać. Zawsze dopatrywała się czegoś dobrego, pozytywnego, nawet w jakimś niefortunnym zdarzeniu. Dała wielu ludziom tam w Brukseli do myślenia, że życie jest bardzo cenne i nie należy z niego zbyt szybko rezygnować – wspomina zmarłą korespondentka Polsat News w Brukseli Dorota Bawołek.