0

Nie żyje prezenter TVN. Piotr Balicki miał 38 lat

Share

Piotr Balicki nie żyje. Prezenter telewizyjny i popularny „rozgrzewacz publiczności” przegrał walkę z poważną chorobą. Miał 38 lat.

Piotr Balicki od lat pracował przy programach telewizyjnych. Jest znany widzom m.in. z roli trenera w programie „Mali giganci”. Był też był animatorem publiczności. Jak sam tłumaczył w jednym z wywiadów, to jest “osoba, która czuwa nad tym, aby widownia biorąca udział w programie wiedziała, jak zachować się w danych momentach nagrania”.

W lutym bieżącego roku mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że ma nowotwór, który okazał się czerniakiem. W maju TVN Style wyemitował odcinek „Miasta Kobiet” z jego udziałem, gdzie Balicki ujawnił, że do zbadania się nakłonił go Marcin Prokop.

To była ciekawa historia. Robiliśmy edycję „Mam talent!” i Marcin Prokop w przerwie reklamowej mówi do mnie: „Słuchaj, coś dzisiaj masz jakąś taką formę gorszą”. A ja mówię: „Wiesz co, boli mnie ręka”. Mówi: „To idź sobie sprawdź, jakiś rentgen, coś”. (…) Okazało się, że to nie jest kontuzja, że to jest guz. – mówił w programie.

Informacje o śmierci Balickiego trafiła do mediów 19 sierpnia. Smutne wieści potwierdziła jego rodzina. Prezenter odszedł w wieku 38 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)