3

Nie żyje wielokrotny medalista MŚ w MuayThai! Jarosław Dobosz miał zaledwie 34 lata

Share

Kolejny dzień i kolejna smutna informacja ze świata sportu. Nie żyje Jarosław Dobosz, utytułowany zawodnik klubu Husarz Białystok. 34-latek był medalistą Mistrzostw Świata i Europy.

Informację o śmierci młodego sportowca przekazał Polski Związek MuayThai.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jarosława Dobosza – medalisty Mistrzostw Europy i Świata, wielokrotnego zwycięzcy turniejów krajowych oraz międzynarodowych, wychowanka klubu Husarz Białystok. To wielka strata dla nas wszystkich. W naszej pamięci Jarosław pozostaje jako człowiek, który był dobrym przyjacielem oraz z pasją i oddaniem reprezentował biało-czerwonych.
W tej smutnej chwili pragniemy złożyć Rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia – napisano na facebookowym profilu.

Wybrane sukcesy Jarosława Dobosza:
– trzecie miejsce na Pucharze Europy K-1 – 2012 Ryga (Łotwa),
– tytuł zawodowego Mistrza Europy Muay Thai – 2007 Rushden (Anglia),
– drugie miejsce na Mistrzostwa Europy w formule K-1 – 2007 Anapa (Rosja),
– Mistrzostwa Polski organizowane przez Polski Związek Muay Thai przez Polski Związek Kickboxingu – 1 złoto, 1 srebro, 2 brąz.

We wtorek (08.02) o 17:00 w cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Sikorskiego w Białymstoku odsłużona będzie panichida za Jarosława Dobosza. W środę (09.02) o 8:00 odprawiona będzie liturgia. Po niej Jarosław Dobosz będzie pochowany na cmentarzu w Ploskach.