4

Nie żyje znana Polska modelka! Miała zaledwie 31 lat. Zmarła nagle

Share

Kolejny dzień i kolejne tragiczne informacje, tym razem ze świata showbiznesu. Nie żyje Agnes Sokołowska, 31 letnia polska modelka. Od lat intensywnie rozwijała swoją karierę w Polsce i na świecie.

Jak informują media, Sokołowska zmarła nieoczekiwanie. Nie podano żadnej informacji dotyczącej przyczyny śmierci. Wiadomość została przekazana przez instagramowy profil DJ Toby DEE.

R.I.P Agnieszka Anna Sokołowska. Słowa nie byłyby w stanie opisać uczucia żalu i ja również nie znajdę właściwych. Ale czas przerwać milczenie, ponieważ nie możemy uciec od okropnej prawdy i to nie byłoby również fair wobec ciebie […] Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się ziścił. Odeszłaś – napisano.

Nasz związek od pierwszych sekund był czymś naprawdę wyjątkowym […]. Zawsze marzyliśmy, by nasza historia nigdy się nie skończyła. Nie mniej jednak skończyła się zbyt szybko. Obiecaliśmy kroczyć tą ścieżką razem, ale nie mogę już iść z tobą. Walczyliśmy razem i daliśmy z siebie wszystko. Ale to nie wystarczyło. Mam nadzieję, że w niebie dobrze opiekują się naszym aniołem, bez bólu, cierpienia czy strachu – dodał przyjaciel modelki.

Sokołowska urodziła się 18 listopada 1990 roku. Od kilku lat mieszkała w Hamburgu. Fani mody mogli zobaczyć ją na okładkach prestiżowych magazynów „Vogue”, „Marie Claire” czy „Elle”.

Agnes Sokołowska współpracowała m.in. z Thomem Brownem i Philippem Pleinem. W 2016 roku pojawiła się na Fashion Weeku w Nowym Jorku, gdzie wystąpiła na pokazie Alexandra Wanga. Była rozchwytywana przez Saint Laurent, Givenchy i Marca Jacobsa.

Źródło: Radio ZET