0

Nie żyje znany aktor. Netflix z żałobie

Share

David A. Arnold nie żyje. Znany komik, producent i aktor i twórca serialu Netflix „Pełniejsza chata” miał 54 lata.

David A. Arnold był amerykańskim komikiem, scenarzystą, producentem i aktorem. Przed kamerą zadebiutował w 1999 roku w komedii „Whiteboyz”. Wystąpił też w takich produkcjach jak „Camden”,”Ekipa”, „Stompin'”, „Meet the Browns”, „Bad Ass: Twardziel” czy „That Girl Lay La”. Z sukcesami realizował się jako reżyser, scenarzysta i producent. Jedna z jego najsłynniejszych produkcji to serial Netflix „Pełniejsza chata”. To jednak nie pierwsza jego współpraca ze znaną platformą. Występował w specjalnych programach standupowych dla Netflix takich jak „David A. Arnold: Fat Ballerina” i „It Ain’t For The Weak”.

Arnold zmarł 7 września w wieku 54 lat. Jak podaje Deadline, smutne wieści o śmierci gwiazdora potwierdziła jego rodzina.

Z wielkim smutkiem potwierdzamy przedwczesną śmierć naszego męża, ojca, brata i przyjaciela Davida A. Arnolda. David odszedł dziś spokojnie w swoim domu, a lekarze orzekali o przyczynie śmierci z przyczyn naturalnych. Prosimy o modlitwę za naszą rodzinę i uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie, ponieważ wszyscy jesteśmy zszokowani i zdruzgotani tą stratą. – czytamy w oświadczeniu rodziny komika.