0

Nie żyje znany komik. Nick Nemeroff miał 32 lata

Share

Nick Nemeroff nie żyje. Znany kanadyjski komik i aktor miał jedynie 32 lata. Smutne wieści potwierdziła rodzina celebryty.

Nick Nemeroff był znanych kanadyjskim komikiem stand-upowym i aktorem. Pojawił się w takich programach telewizyjnych jak „Conan” czy „The Stand-Up Show with Jon Dore”. Jako aktor wystąpił w „My Best Friend Is Stuck on the Ceiling”, „System Error” oraz w miniserialu „DriveGet”. Za swój program komediowy pod tytułem „The Pursuit of Comedy Has Ruined My Life” był nominowany do nagrody Juno w 2021 roku.

Nemeroff zmarł 27 czerwca w wieku 32 lat. O śmierci komika poinformował jego agent z Grand Wave Entertainment. Smutne wieści potwierdziła też rodzina Nicka za pośrednictwem social media. Przyczyna jego śmierci nie jest znana.

Z głębokim smutkiem ogłaszamy nagłe odejście naszego ukochanego brata Nicka Nemeroffa. Zaangażowanie Nicka w komedię było ogromne i przyniosło niesamowite rezultaty. Zyskał uznanie w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, stając się zarówno „komiksowym komikiem”, jak i idolem tłumów zakochanych w jego wyjątkowym rytmie, zawiłości żartów oraz świeżym spojrzeniu na komedię wprowadzającą odbiorcę w błąd. Kiedy Nick pojawiał się w programie komediowym, miał gwarancję, że wyjdzie z niego z nowymi fanami. I na to zasłużył, bo komedia była pod wieloma względami jego życiem. Nieskończenie słodki, wspierający innych, skromny wobec swoich licznych umiejętności i osiągnięć, Nick żył swoim życiem, robiąc to, co kochał i tak zostanie zapamiętany. Spoczywaj w pokoju Nick. Kochamy Cię. – czytamy w oświadczeniu.