1

Niedzielski do dymisji! Miażdżący sondaż dla Ministra Zdrowia

Share

Polacy chcą dymisji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego – to jasny przekaz wynikający z sondażu przeprowadzonego na zlecenie „Super Expressu”. Widać doskonale, że Polacy stracili zaufanie do szefa resortu zdrowia.

Badanie przeprowadzone zostało przez Instytut Badań Pollster na zlecenie „Super Expressu”. Zapytano w nim, czy w związku z liczbą zgonów z powodu COVID-19 minister Adam Niedzielski powinien podać się do dymisji.

Zwolennikami odejścia ze stanowiska szefa resortu zdrowia było 45 procent pytanych. Przeciwnych dymisji było mniej, mowa o 35 procent ankietowanych. Brak zdania w tym temacie wyraziło 20 procent osób.

Polska ma jeden z najwyższych wskaźników śmiertelności na COVID-19 w Europie, nic dziwnego, że Polacy chcą dymisji ministra zdrowia Adama Niedzielskiego – pisze „Super Express”

Przypomnijmy, od kilku tygodni w portalach politycznych pojawiają się plotki o odejściu ministra zdrowia. Do tej pory jednak, wszystkie plotki były dementowane przez rzecznika resortu zdrowia i także samego zainteresowanego.

Źródło: Super Express