0

Niepokojąca wizja Jackowskiego. Mówi o żółtym pyłu nad wschodnią Polską

Share

Czarna przepowiednia Jackowskiego. Zobaczył atak nuklearny? Podczas najnowszej wizji mówił o żółtym pyle nad Polską.

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Zdobył popularność, gdy pomagał służbom w rozwiązaniu zagadkowych spraw. Przez ostatnie lata prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się wizjami i pomaga w poszukiwaniu zaginionych osób.

Przypomnijmy, że ostatnio GIOŚ poinformował, że w województwie lubelskim przekroczone zostało średniodobowego stężenia pyłu zawieszonego PM10 powyżej 100 µg/m3. Podczas najnowszej wizji jasnowidz znowu mówił o żółtym pyle nad wschodnią Polską, jednak tym razem powiązał to z ostatnimi wydarzeniami w Odrze.

Musimy się przygotować na różne, dziwne zdarzenia, które się będą działy. A to Odra – zatrucie, niejasne, nikt nie wiem kto jest winny, czy ta rzeka jest dalej truta, czy ożyje czy nie. Są tam bardzo szkodliwe związki. A jest to wschodnia część Polski. (…) Z wodą może być różnie. Z powietrzem może być różnie. Informacja padła i mowa o wschodniej Polsce. – powiedział.

Zdaniem Jackowskiego nieszczęścia, które ostatnio wydarzyły się w naszym kraju nie są przypadkowe. Jak podkreślił, mają oni związek z podstawowymi żywiołami, które są nam potrzebne dla życia.

Zaczął się już zupełnie inny etap. Spraw, rzeczy, które zaczną nas dotykać. Ta kulminacja już się zaczęła. Informacje o kryzysie zaczęły padać delikatnie, mówiono, że to tylko chwilowe […] Woda to żywioł, który jest nam potrzebny, podobnie jak powietrze.(…) Od ponad dwóch lat dzieją się wokół nas same nieszczęścia. Są one bardzo mocno z sobą posklejane i następują jeden po drugim. – mówił.

Bądźmy baczni, musimy stać się obserwatorami, w gąszczu nieszczęść znaleźć zdroworozsądkowe myślenie […] Nie obraźcie się, ale w dzisiejszej dobie jest deficyt myślenia indywidualnego. – dodał jasnowidz.